IESPĒJAS TAVAI IZAUGSMEI ANGĻU VALODĀ

TEKSTS PDF

Uzrakstīts stāsts, lai Tev būtu lieliska lasāmviela, kuru lasīt, kur vien vēlies – mājās, ceļā, pusdienu pārtraukumos un vēl visur citur, kur Tev ērti, kā arī lasīt kā vien vēlies – klusi pie sevis, skaļi, lēni vai ātri vai citādi izpausties, galvenais, lai vari trenēt savu lasītprasmi.

AUDIO

Tev būs pieejami divi TOOG sagatavotie audio.

  • Audio QUESTIONS, kurā dzirdēsi, kā skan diskusiju jautājumi.

  • Un audio ACTIVE LISTENING, kuru veidojot, mūsu stāstu autori ir īpaši pacentušies, lai Tu varētu trenēt savu klausītiesprasmi un atbildēt uz dzirdētajiem jautājumiem par to pašu stāstu, kuru būsi jau dzirdējis iepriekš gan VIDEO, gan lasījis kā TEKSTU.

VIDEO

Izveidots video, kurā attēlots stāsts animācijās, lai Tev būtu dotas vairākas iespējas, kā izdzīvot to kopā ar runātāju gan klausoties un skatoties, gan mēģinot lasīt un runāt līdzi. Skaties TĒMU VIDEO!

SARUNU GRUPAS

Katru nedēļu Tev ir iespēja likt lietā savu angļu valodu sarunu grupu tiešsaistēs. Nav būtiski, cik augstā vai zemā līmenī tā šobrīd ir, pie mums visi ir draudzīgi un atbalstoši. Pats svarīgākais, ka Tu vēlies praktizēties runāt angliski un darīt to regulāri vai tik bieži, cik vien Tev tas iespējams. Tu zināsi 7 jautājumus, kas dos iespēju padomāt par savām atbildēm jau pirms sarunu tiešsaistes.

Vieta: jebkur, kur pašam ērti, jo tiekamies tiešsaistes platformā zoom (vienā istabā līdz 5 dalībniekiem).

Ņem vērā! Pieeja tiešsaistei vienmēr būs iekļauta tēmas komplektā, bet ja gadījumā Tu nevari to uzreiz izmantot, Tu vari šo iespēju atlikt uz nenoteiktu laiku. Par aktuālajām tiešsaistēm uzzināsi ielūkojoties KALENDĀRĀ.